English

Čínský závod společnosti IGW v Suzhou získal prestižní ocenění od CRRC

Závod IGW v čínském městě je velmi poctěn oceněním titulem „Vynikající dodavatel 2018“ od výrobce lokomotiv CRRC Zhuzhou Locomotive Co., Ltd. (ZELC). Jsme velmi vděčni ZELC za jejich podporu a uznání naší práce ve všech aspektech.

Naše společnost vstoupila na čínský trh v roce 1995 a během posledních 24 let jsme navázali extensivní a intenzivní spolupráci s firmou ZELC. Vždy nám jde o dlouhodobé partnerství s našimi zákazníky a zejména se ZELC. Na čínský trh jsme společně úspěšně dodali projekty metra a LRV do měst jako je Shenzen, Changsha, Guangzhou, Zhengzhou, Shanghai, Wuhan, Nanning, Urumqim Ningbo a mnoha dalších. Rovněž jsme úspěšně spolupracovali na množství exportních projektů včetně Izmiru v Turecku, Kuala Lumpur v Malajsii, v Singaporu, v Makedonii, v Bombaji v Indii, EMU v České republice, Switching Locomotive v Berlíně a jiných. Tyto úspěchy by nebylo možno dosáhnout bez významného přispění našich zaměstnanců.

Budeme pokračovat v naší snaze zlepšovat spolehlivost našich výrobků a náš systém poprodejního servisu a také optimalizovat naši výrobu, abychom tvořili ještě stabilnější hodnotu pro naše zákazníky.

Nahoru