English

Kapsch se změnil na Kontron

Na konci září proběhla změna názvu společnosti Kapsch CarrierCom s.r.o. na Kontron Transportation s.r.o. Změna souvisí s přejmenováním vlastníka této firmy, společnosti Kapsch CarrierCom AG na Kontron Transportation Austria AG. V této souvislosti již došlo ke změně jednatele. Novým jednatelem společnosti se stal Petr Vítek, který doposud působil na pozici obchodního ředitele. Zároveň dochází ke změně e-mailových adres. Koncovka @kapsch.net je nahrazena koncovkou @kontron.com.

Kontron Transportation je předním světovým dodavatelem komplexních komunikačních řešení pro sítě zvláštního určení. Portfolio zahrnuje výstavbu a integraci GSM-R systému pro železnici s navazujícím systémem FRMCS (mobilní železniční komunikační systém budoucnosti), dále pak TETRA, DMR, LTE řešení pro nekomerční sítě a řešení mobility pro sektor veřejné dopravy. Kontron Transportation poskytuje celý řetězec služeb, od plánování, rozvoje, výroby, integraci po údržbu a provoz komunikačních technologií.

Kontron Transportation věnuje zvláštní pozornost výzkumu, podílí se vývoji další generace širokopásmových řešení pro tyto sítě, je přidruženým člen evropské výzkumné iniciativy Shift2Rail.

Kontron Transportation je součástí skupiny S&T se sídlem ve Vídni (Kontron Transportation Austria AG) s dceřinými společnostmi v Belgii, Francii, Německu, Portugalsku, Španělsku, České republice a Velké Británii.

Nahoru