English

Mezinárodní fórum a konference železniční dopravy IRFC 2020

Společnost OLTIS Group připravuje ve dnech 1. – 3. dubna 2020 v Praze 7. ročník mezinárodního fóra a konference železniční dopravy IRFC 2020, tentokrát pod sloganem „Společně vytvořme železnici nové generace“.

Mezinárodní fórum a konference železniční dopravy je jednou z nejvýznamnějších událostí v kalendáři mezinárodního železničního sektoru. Jedná se o setkání vrcholových manažerů, expertů v oblasti železnice a logistiky, zákazníků železniční a intermodální dopravy, významných politiků a zástupců institucí z Evropy a Asie. Konference IRFC 2020 navazuje na mimořádný úspěch minulých ročníků a slibuje lepší a hlubší spolupráci v celém železničním světě.

Do konce listopadu 2019 využijte zvýhodněnou cenu Early Bird a registrujte se přímo na webové stránce konference Registrace IRFC 2020

Asociace podniků českého železničního průmyslu ACRI se zařadila již tradičně mezi partnery IRFC 2020.

Hlavní témata konference jsou následující:
1. Doprava v EU po roce 2021
2. ERA jako evropská autorita
3. Výzkum a inovace po roce 2021 – motivace pro země střední a východní Evropy
4. Perspektiva propojení TEN-T a „Hedvábné stezky“
5. Vysokorychlostní železniční systém budoucnosti v Evropě

K účasti na konferenci IRFC 2020 jsou srdečně zváni všichni odborníci železničního sektoru. Tato akce současně nabízí zajímavou a prestižní možnost prezentace a zviditelnění jednotlivých železničních podniků. Bližší podmínky pro sponzory jsou zveřejněny zde: Sponzoři IRFC 2020

Využijte tuto jedinečnou příležitost k propagaci vaší společnosti a možnosti setkání s klíčovými odborníky železničního světa.

Průběžné aktuální informace o IRFC 2020 sledujte zde: IRFC 2020

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně IRFC 2020 neváhejte kontaktovat organizační tým https://irfc.eu/cs/kontakt/, který se na vás těší.

Nahoru