English

Novinky z průmyslu

Vedení firmy BORCAD cz s.r.o. má dvě nové posily

Společnost BORCAD cz s.r.o., výrobce sedadel pro osobní železniční dopravu oznámila důležité personální změny ve vedení firmy. Dne 12. 6. 2019 převzal Petr Váradi pozici výkonného ředitele společnosti, kterou doposud zastával majitel firmy Ivan Boruta. Ten si ponechává strategické řízení marketingu a prodeje a bude se nadále podílet na vývoji nových produktů.

Petr Váradi přichází do firmy BORCAD cz s.r.o. ze společnosti Ammann Czech Republic, kde působil rok a půl jako R&D Manager. Mezi jeho další pracovní zkušenosti patří například pozice technického ředitele ve firmách Zetor Tractors a.s., WAY INDUSTRIES a.s. a KOVOSVIT MAS a.s. Jeho úkolem bude především vnitřní řízení firmy.

Novým technickým ředitelem společnosti BORCAD cz s.r.o. je od 1. 4. 2019 Petr Míl, který je ve své pozici zodpovědný za oddělení konstrukce, technologické přípravy výroby a tým vedoucích projektů. Petr Míl pracuje ve firmě od roku 1996. Na pozici technického ředitele působí již od svého začátku ve společnosti, v jeho kompetenci byl ale hlavně vývoj produktů zdravotní techniky. Po rozdělení firmy a prodeji zdravotní divize společnosti LINET Group v roce 2016 zůstal Petr Míl v nově vzniklé firmě BORCAD Medical a.s. Po třech letech přechází ke kolejové technice zpět do firmy BORCAD cz s.r.o.

Nahoru