English

Koncern ZKL se prezentoval na dvou významných světových veletrzích

Na počátku dubna se konal největší evropský strojírenský veletrh Hannover Messe, jehož hlavním tématem byl Průmysl 4.0, tedy automatizace, robotizace a digitalizace v průmyslu. Svou nabídku zde představilo 6 500 vystavujících firem ze 75 zemí světa na ploše přes 227 000 metrů čtverečních. Během pěti dní jej navštívilo více než 215 tisíc návštěvníků.

Koncern ZKL se tohoto veletrhu účastnil vlastním stánkem, na kterém se představil jako celosvětově známý evropský výrobce ložisek s více než 70ti letou historií. Důraz byl kladen na evropskou kvalitu, moderní výrobní technologie a profesionální technické služby poskytované zákazníkům z různých průmyslových odvětví. Expozice ZKL přilákala jak stávající autorizované distributory značky ZKL, tak nové zákazníky, kteří přišli na stánek, jednat o budoucí spolupráci.

Dalším veletrhem, kde se prezentovala produkce koncernu ZKL, byl jeden z nejvýznamnějších železničních veletrhů v oblasti ASEANU, RailwayTech Indonesia. Ten se konal v březnu v indonéské Jakartě. Koncern ZKL se veletrhu neúčastnil přímo, ale představil železniční ložiska značky ZKL na stánku svého obchodního partnera v oblasti ASEANU, firmy PT Raja Teknik Aditama.

Nahoru