English

Novinky z průmyslu

Nové produkty LAPP pro železniční průmysl

LAPP je schopen dodat libovolný počet dokonce i malých balení kabelů a jejich příslušenství přímo ze skladu. Výsledkem je markantní zkrácení dodacích lhůt po celém světě, a to ze tří měsíců až na týden. K dispozici na skladě je nyní navíc také většina nových kabelů. Jedná se také o:

ÖLFLEX® CLASSIC 110 H SF

Tento kabel je možné jej použít například k ovládání dveří, pro osvětlení nebo do klimatizačních systémů kolejových vozidel. Díky velmi jemnému lanění třídy 6 je extrémně flexibilní a umožňuje instalaci v místech s omezeným prostorem. Stejně jako všechny kabely LAPP pro železniční průmysl i nové výrobky splňují požadavky na ochranu proti požáru v kolejových vozidlech podle EN 45545-2.

ÖLFLEX® TRAIN HT150

Tento jednožilový silikonový kabel, který je navržen pro použití ve vysokých teplotách, odolá až 150 °C. Typická aplikace je například pro napájení motorů nebo trakčních měničích. Kabel je vhodný pro stupeň nebezpečí 3, což je nejvyšší úroveň požární odolnosti. Konstrukce odpovídá EN 50382-2(jednožilové kabely s izolací ze silikonové pryže).

ÖLFLEX TRAIN® 340 a ÖLFLEX® TRAIN 345C

Tyto kabely jsou nyní k dispozici v průřezech od 0,5 mm2 do 50 mm2 a se 2 až 40 žilami. Jsou vhodné pro různé aplikace, včetně venkovní instalace. Jejich černý plášť odolává UV záření. Tyto kabely také odolávají vysokým teplotám, olejům a pohonným látkám.

Nahoru