English

Novinky z průmyslu

Jubilejní 60. ročník MSV 2018 proběhl důstojně a splnil očekávání vystavovatelů

Na jubilejní výstavě 100 Stories nechyběly ani dopravní stroje od osobních aut přes nákladní vozy, autobusy, vlaky až po letadla. Na kolejích u pavilonu A se pět dní pyšnily unikátní meziválečná motorová lokomotiva Stříbrný šíp či ikonické tramvaje T2, T3 a K2. Příběhy nesmrtelných exponátů této výstavy jsou zaznamenány v knize, která vyjde před Vánoci 2018.

Příští MSV se bude konat od 7. do 11. 10. 2019 a jako každý lichý rok bude jeho součástí mezinárodní veletrh Transport a Logistika. Jeho konání společně s MSV vytváří jedinečný potenciál pro navázání nových kontaktů a obchodů. Zastoupeny jsou takřka dvě stovky vystavovatelů, z toho čtvrtina zahraničních. S prioritním zájmem o tento veletrh přichází 16 000 odborných návštěvníků.

Nedílnou činností společnosti Veletrhy Brno je také výstavba veletržních expozic. Úsek Realizace expozic a servis zajišťuje kompletní výstavbu standardních či designových expozic jak na brněnském výstavišti, tak  i na jiných českých nebo zahraničních veletrzích.  Za roky své činnosti si úsek RES  vybudoval kvalitní a silný tým profesionálních obchodních manažerů, zkušených odborníků v produkci i ve výrobě. Při návrzích veletržních expozic spolupracuje vždy se špičkovými architekty, se kterými hledá pro klienty optimální řešení, jak po stránce designu, tak po stránce finanční.

Nahoru