English

Novinky z průmyslu

V DPOV se realizuje hned několik zajímavých projektů

Opravárny železničních kolejových vozidel, firma DPOV a.s., se v současné době soustředí na několik projektů, mezi které patří dosazování wifi v osobních vozech a motorových jednotkách. Končí také modernizace vozů BMZ (projekt Mnichov), probíhá dokončení modernizace 79 vozů (tzv. vnitro).

DPOV, a.s. dokončily revitalizaci poslední jednotky Pendolino, konkrétně to byla první dodaná 680.001. Do konce roku bude na těchto jednotkách s novým designem probíhat doplnění systému pro elektronickou rezervaci. V dubnu otevřené nové pracoviště pro opravy podvozků v Olomouci opraví do konce roku přes 20 párů podvozků. V PSO Přerov pokračuje modernizace motorových vozů řady 810, bude zahájeno dosazování klimatizací v rámci projektu RegioMouse.

Při příležitosti 25. výročí Dopravní fakulty Jana Pernera a zároveň v rámci oslav spolupráce této fakulty s ČD realizovalo DPOV, a.s. (PSO Nymburk) polep lokomotivy 151.006, kterou je možné potkávat na trati  Praha – Pardubice – Olomouc – Ostrava – Žilina a Praha – Ústí nad Labem.

 

Nahoru