English

Novinky z průmyslu

Pars nova je vyhledávaným partnerem pro české i zahraniční dopravce

Společnost Pars nova, člen skupiny Škoda Transportation, se ve svých výrobních halách v Šumperku věnuje opravárenství kolejových vozidel již více než 70 let. Rozsáhlé portfolio zahrnuje komplexní servis produktů skupiny Škoda Transportation, opravy a modernizace elektrických lokomotiv, pantografových jednotek, osobních vozů, vozů elektrické i dieselové trakce a v neposlední řadě také tramvají.

Široký záběr opravny umožňuje flexibilně reagovat na potřeby zákazníka a přizpůsobit se aktuálně poptávce na trhu. Zatímco v předchozích letech společnost plynule přešla z komplexních modernizací dieselových vozů a jednotek na rozsáhlé modernizace osobních vozů, v současnosti převládají mezi zakázkami vyvazovací i hlavní opravy pantografových jednotek a elektrických lokomotiv. Vedle toho nadále probíhají periodické opravy osobních vozů nebo také opravy násilných poškození různých typů kolejových vozidel, přes tramvaje až po dieselové jednotky. V odstraňování násilných poškození kolejových vozidel je Pars nova dlouhodobě vyhledávaným partnerem pro české i zahraniční dopravce.

Našim zákazníkům poskytujeme také nepřetržitý servis v místních provozních jednotkách. Společnost se také subdodavatelsky podílí na výrobě nových vozidel a to nejen formou dodávek dílčích komponentů, ale má zkušenosti také s kompletní výrobou v oblasti tramvají.

Nahoru