English

Novinky z průmyslu

Letošní motto je Next-Generation Inside a Kybernetická bezpečnost

Kapsch CarrierCom se opět účastní výstavy InnoTrans 2018, která se koná ve dnech 18. - 21. září v Berlíně. Stavíme most do budoucnosti mobilní komunikace pro železnice po celém světě. Skrze aktivní roli ve vytváření norem jako přidruženého člena evropského programu pro inovaci železnic Shift2Rail se společnost Kapsch CarrierCom plně zapojila do rozvoje portfolia železničních mobilních komunikačních systémů budoucnosti - Future Railway Mobile Communication System (FRMCS).

Naše produkty jsou navrhovány tak, aby zajistily hladký přechod na novou generaci sítí s vývojem umožňujícím virtualizované a zjednodušené využití prostřednictvím IP / SIP architektury a harmonizaci služeb. Kapsch CarrierCom je spolehlivým partnerem provozovatelů železniční sítě ve více než 25 zemích světa, ústřednová část sítě je založena na technologii R4 a včetně základnových stanic pokrývá délku 80 000 km.

Společnost Kapsch CarrierCom se aktivně zabývá kybernetickou bezpečností v rámci Shift2Rail až po konkrétní pracovní skupiny zákazníků, kteří vytvářejí železniční bezpečnostní rámec zítřka. Vyvíjíme a rozvíjíme bezpečnostní schopnosti našich produktů tím, že vezmeme v úvahu bezpečnost v počáteční fázi procesu navrhování a využíváme intern. osvědčených postupů a norem.

 

Nahoru