English

České dveře od firmy Pars Komponenty se prezentovaly na výstavě IRCE 2018

Ve dnech 18. až 21. 5. 2018 se společnost Pars Komponenty prezentovala společně s partnerem PRAG Group of Industries v Indii, na výstavě IRCE 2018 (India Rail Coach Expo 2018). Předvedla zde tři druhy dveřních systémů, které byly vyhodnoceny jako nejvhodnější pro indický trh s jeho momentálními potřebami a ruku v ruce s dlouhodobým zvyšováním bezpečnosti.

Prvním vystavovaným dveřním systémem byl elektrický, plně automatický, interiérový, posuvný systém, který Pars Komponenty dodává do nového projektu, chlouby indických drah a producenta ICF (Integral Coach Factory), vlaku Train 18. Česká firma je s PRAG Group of Industries oficiálním dodavatelem zmíněného dveřního systému.

Jako další dva vystavované systémy byly představeny elektrický předsuvný systém pro vlaky a elektrický vstupní posuvný systém pro vlaky a metro. Výhodou všech uvedených dveřních systémů je jejich konkurenční cena na indickém trhu, nízké náklady na údržbu a vysoká kvalita.

„Výstavu hodnotíme velmi kladně a jako obrovský přínos pro firmu. Měli jsme možnost diskutovat s lidmi a to s profesionály v oboru, ale také s cestujícími, kteří se přišli podívat. Každá taková návštěva nám pomáhá pochopit indický trh, jeho přesné potřeby a těm přizpůsobit naše výrobky,“ uvedl ředitel společnosti Ladislav Mazanec.

Nahoru