English

Novinky z průmyslu

AMiT se podílí na modernizaci vozů pro ŽSSK

Společnost AMiT začala v nedávné době dodávat svůj nový WiFi LTE router typu WRW do společnosti ŽOS Trading v rámci zakázky pro Slovenské železnice, kde budou použity při modernizaci vozů. Router je zkonstruován dle normy ČSN EN 50155 ed.3 a z řady našich dalších LTE routerů vyčnívá zejména stupněm krytí IP 54 a dvojitou WiFi s podporou zapojení antén 3×3 MIMO.

O LTE routerech a celém zbytku našeho bohatého produktového portfólia si i letos můžeme popovídat na mezinárodním veletrhu Innotrans 2018 v Berlíně. Srdečně vás zveme k návštěvě - najdete nás v hale 6.2. ve stánku č. 401.

AMiT patří mezi nejvýznamnější hráče v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů a elektroniky pro dopravu, především pak pro železniční a kolejová vozidla. Přednosti vychází především z vlastního know-how a vývoje, moderní výroby a odborného zákaznického přístupu.

Produktová nabídka je svojí komplexností a rozsahem ve světě výjimečná, zahrnuje informační systémy pro cestující, IP dohledové a audio systémy, TCN komunikaci, komunikační infrastrukturu a palubní řídicí systémy, splňující požadavky zákazníků a samozřejmě mezinárodních obecných (EN) a oborových (UIC) standardů.

Nahoru