English

Novinky z průmyslu

MSV elektronika se podílí na modernizaci vozidel GW Train Regio

Společnost GW Train Regio se rozhodla rozsáhle modernizovat motorové vozy ř. 810 pro zajištění provozu na Šumavských lokálkách. Modernizace je prováděna ve firmě DPOV a.s. ve Veselí nad Moravou.

MSV elektronika se na této modernizaci podílí projekční činností i dodávkami komponent. Zpracovala projekt elektrovýzbroje  včetně energetické bilance vozu a dodala řadu elektronických komponent, rozvaděče, panely pultů a kabelové svzky pro motorové vozy, které jsou nově přeznačeny na řadu 816.

Elektronické komponenty zajišťují ovládání dieselového motoru a  umožňují provoz v dvojčlenném řízení.  Provozní veličiny jsou zobrazovány na zobrazovacích jednotkách na pultech strojvedoucího. M\SV elektronika rovněž dodala ovládání dveří, ovládání WC, systém zastávky na znamení, LED návěstní a dálková světla a USB zásuvky.

MSV elektronika se podílí na komplexním oživení celého vozidel a jejich zkouškách. V současné době jsou již dva motoráky ve zkušebním provozu v depu ve Volarech, kde probíhá jejich celkové doladění.

Vzájemná spolupráce mezi MSV elektronikou a společností GW Train Regio by měla pokračovat ještě v tomto roce na modernizaci vozů Regio Sprinter.

Nahoru