English

Novinky z průmyslu

JERID již 25 let reprezentuje slogan ZA VAŠE INFORMACE RUČÍME MY

Ryze česká společnost JERID, člen obchodní skupiny OLTIS Group, se od svého vzniku v roce 1993 zabývá získáváním, zpracováním a poskytováním informací v oblasti železniční nákladní přepravy. Již 25 let je jejím cílem nabízet produkty a služby, které pomohou uživatelům železniční nákladní přepravy tak, aby nezbytné informace o tarifech, cenách, zboží a vzdálenostech na železnici nalezli na jednom místě v elektronické podobě.

Z produkce JERID je také svého času první elektronická železniční mapa Evropy, která se postupně vyvíjela i jako nástroj pro sledování vozů a zásilek. Svoji nabídku společnost postupně rozšířila o dodávky specializovaných informačních systémů a stala se tak klíčovým dodavatelem informací pro spediční a obchodní společnosti, pro útvary podnikové dopravy a logistiky výrobních podniků. Zcela specifické systémy byly vyvinuty pro potřeby Českých drah a Železnic Slovenské republiky.

Na vývoj nových technologií a zvyšující se zájem zákazníků o elektronickou výměnu dat a internetové aplikace reaguje JERID tak, že své produkty pružně přizpůsobuje těmto novým trendům. Začlenění společnosti JERID do obchodní skupiny OLTIS Group v roce 2009 umožnilo propojit informační systémy těchto firem a nabídnout klientům zajímavá integrovaná řešení.

 

Nahoru