English

Novinky z průmyslu

Skupina AWT spustila nové kariérní stránky

Skupina AWT, člen skupiny PKP CARGO, která se svými téměř dvěma tisíci zaměstnanci patří k nejvýznamnějším zaměstnavatelům nejen v Moravskoslezském kraji, ale i celé České republice, spustila v únoru tohoto roku kariérní stránky zaměřené na nábor nových zaměstnanců.

Návštěvníci stránek na nich naleznou nejen informace o volných pracovních místech a řadě benefitů, které skupina AWT uchazečům o zaměstnání nabízí, ale také o spolupráci skupiny se studenty či absolventy středních a vysokých škol.

„Kariérní stránky jsou v oblasti náboru zaměstnanců stěžejním nástrojem každé větší společnosti. Jsme přesvědčeni, že v době, kdy se míra nezaměstnanosti v Česku pohybuje pod pěti procenty, je nutné, abychom vycházeli potenciálním uchazečům o práci co nejvíce vstříc a maximálně jim usnadnili přístup ke všem informacím, které je v souvislosti s budoucím uplatněním v naší skupině zajímají,“ říká personální ředitelka skupiny AWT Žaneta Sigmundová.

Obsah kariérních stránek skupiny AWT je velmi přehledný díky rozdělení do tří hlavních kategorií podle zaměření jejich návštěvníků. Ti se hned na úvodní stránce mohou rozhodnout, zda vstoupí do sekce „Jsem student“, „Jsem absolvent“ nebo „Hledám práci“. Každá část webu obsahuje přesně ty informace, které uživatele zajímají. Stránky jsou vytvořeny v moderním designu, disponují uživatelsky příjemným prostředím a samozřejmostí je jejich optimalizace pro mobily a tablety.

V loňském roce AWT rovněž spustila nové oficiální stránky skupiny AWT, které svým obsahem i designem korespondují s webovou prezentací mateřské skupiny PKP CARGO a webové stránky stipendijního programu AWEŤÁK nabízející návštěvníkům veškeré potřebné informace týkající se stipendijního programu skupiny AWT. Web je určen především učňům, středoškolákům i vysokoškolákům, kteří chtějí začít svou spolupráci s AWT již při studiu.

Nahoru