English

Novinky z průmyslu

Veletrh URBIS SMART CITY FAIR představí chytrá řešení pro města a obce

V dubnu přivítá brněnské Výstaviště první plnohodnotný ročník mezinárodního veletrhu URBIS SMART CITY FAIR 2018, který naváže na pilotní ročník veletrhu chytrých řešení pro města a obce v roce 2017. Na platformě nejvýznamnější veletržní správy ve střední Evropě a města Brna jako lídra v inovacích a „follower city“ programu Horizon 2020 vzniká unikátní prostor pro sdílení nápadů a konkrétních řešení, jak uvést k životu a rozvíjet koncept Smart city ve středoevropských městech a obcích.

Veletrh je ideálním místem pro představení nových technologií, vizí a řešení pro moderní města a obce či jimi vlastněné a řízené organizace. Představte své projekty a získejte pro ně partnery. Na veletrhu URBIS potkáte lidi, kteří mají skvělé nápady a pomohou vám je uvést v život.

Mezi tématy veletrhu budou i ta zaměřená na dopravu. Konkrétně by se mělo jednat o projekty z oblasti městských vozidel budoucnosti, chytrého parkování vozidel i kol, nástrojů pro plánování dopravy, využití kamerového systému, informačních systémů pro občany i správce.

Více informací o veletrhu získáte zde: www.smartcityfair.cz

Dokument ke stažení ZDE

Nahoru