English

Novinky z průmyslu

MSV elektronika dodává světla pro opravované jednotky ČD

V rámci vyvazovacích oprav příměstských elektrických jednotek Regiopanter a dálkových jednotek Interpanter, které provádí PARS Nova a.s. a které jsou prioritně zaměřené zejména na podvozky vozidel, se provádí, s ohledem na dobré reference ze strany strojvůdců a Českých drah a.s., také výměna návěstních a dálkových světel, které jsou designovaný jako jeden modul.

Dodavatelem nových modulů světel, nesoucích označení MKS01, je MSV elektronika. Celý modul je složen ze dvou samostatných a osvědčených světel z vlastní produkce, čelního dálkového světlometu BKS12 a návěstního světla BKS04 (červené koncové a bílé návěstní v jednom), které MSV elektronika nabízí i jako samostatné výrobky.

Světla a jejich celá mechanická sestava disponují mimo jiné vyhřívaným sklem a plně splňují požadavky příslušných norem. Konstrukce dvou typů světel v jednom samostatném modulu, přináší jednoduchou možnost servisu a údržby. Celý modul je na jedné straně opatřen výklopnými panty a na druhé straně speciálními rychlouzávěry, které umožňují rychlý a jednoduchý přístup s potřebou pouze jednoho nástroje. V současné době obě dvě stany zvažují také dodání horního světla.

Nahoru