English

Novinky z průmyslu

DAKO-CZ má připraveny nové technologie

Společnost DAKO-CZ přichází na trh s řadou inovací, které představila na dvanáctém mezinárodním veletrhu železničního průmyslu TRAKO v polském Gdaňsku. DAKO-CZ na ploše 62 metrů čtverečních představila mnoho novinek, se kterými v současné době, vstupuje na trh.

Pozornost byla věnována elektromechanické brzdové jednotce pro tramvajové vozy a řídícím jednotkám, řady iRB, určeným pro hydraulické a elektromechanické brzdové systémy. Největšího zájmu se těšila řídící jednota elektromechanické brzdy iRB 05.1. Jednotka je přímo určena pro řízení dvou elektromechanických brzd s výkonnějšími motory a resolverovou zpětnou vazbou, která zajišťuje dlouhý a bezproblémový provoz elektromechanické brzdy s minimálními servisními zásahy.

iRB-05.1 je vybavena standartním rozhraním CAN včetně záložních binárních signálů. Systém může být doplněn o funkce řízení pískovačů a nezávislý napájecí zdroj DST-01. Funkce záložního zdroje je založena na technologii LIFEPO4. Nový elektromechanický brzdový systém společnosti DAKO-CZ se stává moderní BRAKE BY WIRE technickou inovací, která splňuje ty nejnáročnější ekologické požadavky.

Dovolte, abychom Vám jménem společnosti popřáli krásné vánoční svátky. Bude nás těšit, pokud společně s Vámi navážeme na úspěšnou řadu inovací i v roce 2018.

Nahoru