English

Společnost První signální a.s. nabízí ucelené portfolio služeb

První Signální a.s. je českým výrobcem plně elektronického zabezpečovacího zařízení pro železnici, tramvaje a metro založeném na vlastním know-how. Společnost nabízí ucelené portfolio služeb od vývoje produktu dle požadavků zákazníka a platné legislativy, po realizaci projektové dokumentace, výrobu, otestování, montáž na místě stavby, proškolení pracovníků obsluhy a údržby, zajištění záručního a pozáručního servisu a další služby.

Produkty První Signální a.s. pracují mimo Českou republiku a Slovensku rovněž v Polsku, Bulharsku, Turecku a Spojených Státech. K dnešnímu dni nabízí společnost na polském železničním trhu ze svého širokého produktového portfolia dva systémy - staniční zabezpečovací zařízení MODEST-GEMINI a přejezdové zabezpečovací zařízení LEXIS_PL. Od momentu získání neomezeného certifikátu umožňujícího instalaci zařízení na železnici v Polsku došlo k několika instalacím a to jak v oblasti průmyslových vleček, tak na polské státní železnici. Aktuálně ukončuje První Signální a.s. instalaci systému MODEST-GEMINI v rámci realizace stavby na železniční stanici PKP PLK Dąbrowa Górnicza Towarowa .

Stavba na PKP PLK Dąbrowa Górnicza Towarowa bude patřit mezi jednu z největších realizací firmy v Polsku. Dalším realizačním tématem bude dodávka staničního zabezpečovacího zařízení MODEST-GENMINI pro potřeby železniční stanice Gliwice Port rovněž v rámci infrastruktury PKP PLK.

Nahoru