English

Bezpečnost na železnici – Konference Železniční systémy 2018

V březnu roku 2018 se bude konat 8. ročník konference Železniční systémy (SYSTEMY KOLEJOWE). Konference je organizována společnostmi OLTIS Polska a První Signální. Jejím cílem je upozornit na širší problematiku bezpečnosti železnic. Jde o bezpečnost týkající se vybavení a infrastruktury, personálu, nashromážděných údajů a v neposlední řadě zboží ve smyslu nákladu.

Budou prezentovány aktuální směrnice EU, problémy a rizika pro dopravce, manažery infrastruktury i majitele vleček. Vzhledem k velkému zájmu o konferenci, musela být přesunuta z města Ustroň do města Wisła do hotelu „Stok“, který bude schopen zajistit vhodné podmínky pro její účastníky.

OLTIS Polska patří do OLTIS Group - české skupiny zabývající se informačními systémy a komplexními řešeními určenými pro železnici a pro celé odvětví TSL. OLTIS Group bude jako vždy přítomen na veletrhu TRAKO 2017 v Gdaňsku, která je významným místem na mapě železničních akcí v Evropě.

Na stánku společnosti si budete moci vyzvednout pozvání na konferenci Železniční systémy 2018 opravňující k získání slevy na tuto konferenci. Srdečně Vás zveme k návštěvě OLTIS Group AMBER Expo - hala G, stánek 2.

Nahoru