English

Den otevřených dveří v Krnovských opravnách a strojírnách

U příležitosti oslav 145 let svého trvání pořádají Krnovské opravny a strojírny s.r.o. (KOS) v sobotu 17. června 2017 od 9:00 do 14:00 hodin Den otevřených dveří.

Firma KOS za těch 145 let prošla různými fázemi svého vývoje, výrazně se na ní podepsaly mnohdy velmi bouřlivé historické události i vlastní technický vývoj kolejových vozidel.  Minulost je důležitá a zajímavá, ale budoucnost je důležitější. Všichni v KOS proto chceme Dnem otevřených dveří vyjádřit své přesvědčení a svou důvěru v to, že další úspěšné roky jsou před námi. Že i nadále budeme nositeli takových kvalit, kterými si spolehlivě udržíme své současné zákazníky a také budeme schopni přilákat zákazníky nové. Že pro ně budeme i v budoucnu poskytovat velmi zajímavé a kvalitní produkty, služby a inovace.

Pokud se chcete blíže seznámit s firmou KOS a jejím výrobním programem a chcete si se svými rodinami užít krásný den, pak neváhejte a přijďte i vy na Den otevřených dveří, tedy:

Vemte děti, vemte vnuky,

holky a taky kluky,

ty hodné, i ty nezbedy,

přiberte přátele, známé a sousedy.

Přijďte v hojném počtu zkrátka

před naší firmy vrátka.

Na váš zájem a vaši účast se těší vedení KOS, pořadatelé i všichni zaměstnanci. Podrobnosti můžete zjistit na www.kos.cz v sekci AKTUALITY.

Nahoru