English

Společnost AV R&D představuje nové logo

Nedávno jsme Vás informovali o vzniku nové společnosti AV R&D s.r.o., která vznikla převodem souboru činností v oblasti vývojových a konstrukčních služeb (R&D) ze společnosti AV ENGINEERING, a.s.

Společně se změnou organizační přišla také změna grafická. Od ledna tohoto roku užíváme nové logo společnosti, které nás bude provázet nejen v obchodní sféře, ale i na marketingových a propagačních akcích. Věříme, že nové logo vejde do podvědomí našich partnerů i zákazníků a stane se nosným symbolem kvality a spolehlivosti. Vznikl také nový web (www.avrnd.cz), kde umisťujeme informace o tom, kde se s námi můžete setkat v rámci různých veletrhů nebo odborných konferencí a samozřejmě na webu naleznete i kompletní informace o poskytovaných službách.

Co ale zůstává neměnné je fakt, že společnost AV R&D, s.r.o. drží vysoký standard kvality prováděných služeb. S novým rokem přichází mnoho nových projektů a výzev. I nadále podporujeme inovační růst v oblasti kolejové dopravy a v ostatních průmyslových oborech a sklízíme úspěch i na poli vývoje a výroby speciálních zkušebních zařízení.

 

Nahoru