English

Svět železnice se sejde v březnu v Praze na další konferenci IRFC 2017

Šestý ročník Mezinárodní železniční konference (IRFC), setkání vrcholových manažerů, železničních a logistických expertů, zákazníků, významných politiků a institucí z celé Evropy, se bude konat v Praze ve dnech 22. až 24. března 2017 v hotelu Clarion Hotel Prague s mottem: „Let’s make European Railway EASY!“.

Diskutována budou témata jako liberalizace, standardizace, konkurenceschopnost a udržitelnost železniční dopravy. Jedním z hlavních témat bude digitalizace. Téma „Propojeného digitálního jednotného trhu“ je jedním z prvních dvou priorit politiky Evropské unie, kdy prostřednictvím využití příležitostí nabízených digitálními technologiemi mohou tyto nástroje především v dopravě zlepšit využití současných zdrojů a každodenní život obyvatel.

Dalším aktuálním tématem konference je interoperabilita a implementace TSI TAF/TAP. Konference IRFC bude prezentovat příklady řešení v softwarových produktech a představí konkrétní příklady implementace TSI v praxi.

Nebudou chybět přednášky zaměřené na novinky v technologii přepravy zásilek po železnici, mimořádné zásilky, nebezpečné zboží, jednovozové zásilky, bezpečnost, sledování apod. Kompletní informace jsou k dispozici na www.IRFC.eu nebo www.RailConference.com.

Dokument ke stažení ZDE

Nahoru