English

Firma BONATRANS v Berlíně ukázala řadu produktových inovací

Společnost BONATRANS se zabývá výrobou kol již od roku 1808. Letošní Innotrans byl pro koncern GHH-BONATRANS především příležitostí pochlubit se řadou produktových inovací.

BONAXLE® byl pro BONATRANS hlavním exponátem výstavy. Tato inovativní indukčně kalená náprava je odpovědí na požadavky zvýšené bezpečnosti a spolehlivosti. Navíc přináší výrazné snížení nákladů životního cyklu. BONAXLE® má pro železniční sektor v Evropě i mimo ni skutečně revoluční potenciál. GHH-BONATRANS dosáhla vylepšení technologie, která je již dobře zavedená v Japonsku, jejím přizpůsobením pro obvyklé evropské rozměry a jakosti oceli.

V Berlíně však byly představeny i tři další produktové novinky. Nejnovější příklad dynamického systému tlumení hluku, nazývaného BONASILENCE®, ušitého na míru novým vozům metra pro Berliner Verkehrsbetriebe (BVG), je dalším příspěvkem pro heavy-rail. Nově vyvinuté pryží vysoce odpružené kolo GHHULTRA-S® a nová 12,5 t nápravnice pro samostatná kola potvrzují naše možnosti a oddanost výrobkovým inovacím pro light-rail.

“Je to vysoce prestižní a největší světový veletrh kolejové techniky, tudíž to pravé místo a čas na setkání s obchodními partner, současnými, budoucími i minulými,” uvedl Jakub Weimann, generální ředitel BONATRANS.

Nahoru