English

Sedadla od společnosti BORCAD zaujala na InnoTransu nejen svou barvou

Expozice předního evropského výrobce sedadel pro vlaky regionální i dálkové dopravy byla na letošním InnoTransu jen velmi obtížně přehlédnutelná a to nejen díky sytě žluté barvě prezentovaných sedadel. Výrobky této firmy se prosazují na trhu zejména díky inovacím a příjemnému designu.

I regionální doprava si žádá pohodlná sedadla. Ta, která byla prezentovaná na InnoTransu, vycházejí z požadavků cestujících jak na tvar, tak umístění rukojeti či polstrování. Loketní opěrka může být instalovaná napevno nebo s otočným kloubem. Sedačka splňuje ty nejnáročnější požadavky crash testů. Zvýšená konstrukční pevnost sedadla představuje záruku vyšší bezpečnosti cestujících a zároveň poskytuje maximální ochranu před úmyslným poškozením a vandalismem. Díky inovativnímu řešení je velmi snadná výměna jednotlivých částí sedadla i montáž a demontáž celého sedadla.

COMFORT sedadlo je pak určené pro střední a dlouhé vzdálenosti. Umožňuje například umístění monitoru na zadní straně, hlavová část může být doplněna madlem či čtecí lampou. Celé řešení místa k sezení umožňuje cestujícím nastavení pro příjemné sezení v každém okamžiku během dlouhé cesty a nabízí jim více prostoru než u sedadel konkurence. I toto sedadlo vyniká velmi zdařilým designem.

Nahoru