English

CZ LOKO prezentovalo v Berlíně atraktivní EffiShunter 1000

Čtyřnápravovou motorovou lokomotivu EffiShunter 1000, určenou pro posunovací a traťovou službu, představila na veletrhu InnoTrans 2016 v Berlíně společnost CZ LOKO, a.s.

Lokomotiva je vybavena střídavým přenosem výkonu AC/AC ze spalovacího motoru a trakčního alternátoru na asynchronní trakční motory hnacích dvojkolí. Její parametry jsou optimalizovány jak pro náročný provoz na průmyslových vlečkách, tak i pro traťovou službu. Tato lokomotivní řada evropským operátorům a provozovatelům vlečkových provozů nabízí především vysokou spolehlivost, nízké náklady na provoz a údržbu, ekologický bezpečný provoz a komfort pro obsluhu.

„Lokomotiva EffiShunter 1000 je výsledkem našeho vlastního výzkumu a vývoje a její parametry odpovídají normám TSI. Je tedy připravena na provoz po celé Evropě a jsem přesvědčen, že bude mít úspěch nejenom u našich stávajících klientů, ale také přiláká zákazníky nové,“ říká generální ředitel CZ LOKO, a.s., Josef Gulyás. „Díky našim zkušenostem při použití unifikovaných technologických řešení CZ LOKO dodáváme na trh produkty vysoké kvality, srovnatelné s předními evropskými výrobci, navíc s příznivou cenovou hladinou. Nabízíme tedy světovou kvalitu s chytrým českým přístupem,“ doplňuje obchodní ředitel CZ LOKO, a.s., Ing. Jaroslav Plhák.

Nahoru