English

AŽD Praha se stává významným světovým hráčem v oblasti zabezpečovacího zařízení

Společnost AŽD Praha je na trhu více než 60 let. Tato česká firma je na zahraničních trzích v oboru železniční zabezpečovací techniky stále výraznější a prokazuje zkušenosti srovnatelné s největšími světovými korporacemi.

Hlavním pilířem společnosti je konkurenční portfolio výrobků a systémů zabezpečovací a sdělovací technicky (např. staniční a traťové zabezpečovací zařízení nejvyššího stupně bezpečnosti, železniční přejezdy, návěstidla, elektromotorické přestavníky, kolejové obvody, počítače náprav apod.), schopnost a pružnost přizpůsobit se zahraničnímu zákazníkovi, finanční síla a lidský potenciál českých specialistů.

Významnou konkurenční výhodou AŽD Praha je flexibilita a rychlost v přizpůsobování vlastních elektronických zabezpečovacích systémů technickým a normativním požadavkům specifickým pro danou zemi. AŽD, vzhledem ke svým zkušenostem, také doporučuje vlastní řešení, která byla v mnoha případech zákazníky přijata.

Ačkoliv společnost zahájila své zahraniční aktivity teprve v roce 2012, již nyní má velmi široký záběr zákazníků od severních pobaltských států přes temperamentní Balkán až po exotickou Indii a Malajsii.

Nahoru