English

DAKO -CZ se letos úspěšně prezentovalo na veletrzích po celém světě

Abychom byli na trhu úspěšní, je nezbytně nutná prezentace firmy na tuzemských a zejména zahraničních veletrzích. V roce 2015 se naše společnost představila na osmi veletrzích a výstavách po celém světě, například v Německu, Jižní Koreji, Rusku a Francii.

Jeden z nejdůležitějších evropských veletrhů se konal ve dnech 22. – 25. října v polském Gdaňsku. Jednalo se o 11. mezinárodní železniční veletrh TRAKO, což je nejprestižnější setkání železničních odborníků v Polsku a jedna z největších výstav ve střední a východní Evropě. Naši kolegové zde úspěšně představili inovativní řešení brzdové jednotky a brzdového kotouče umístěného mezi motorem a převodovkou pro podvozek vozu metra. Venkovní expozice byla pro firmu zároveň referencí, jelikož zde byly prezentovány vlakové soupravy FLIRT 3 od společnosti Stadler s modulovým brzdovým systémem DAKO.

Kromě brzdových panelů do vlakových souprav FLIRT a dalších příměstských jednotek společnost DAKO-CZ dodává na polský trh i hydraulické brzdy pro tramvaje, které jsou již v provozu například v Elblagu, Bydgoszczi, Lodži a Varšavě.

Velmi specifickým a pro nás i velmi úspěšným trhem je Indie. Tradičním veletrhem v tomto regionu je výstava IREE – International Railway Equipment Exhibition, která se konala v Novém Dillí v polovině října. Zde se naše společnost prezentovala společně s naším obchodním partnerem – firmou Escorts, indickým výrobcem brzdových komponentů. Letošní veletrh byl doslova nabyt prezentačně zaměřenými obchodními jednáními, která podpoří další rozvoj spolupráce na indickém trhu.

Nahoru