English

HAAS PRO FILE , S.R.O., se zaměřuje na kvalitní svařované sestavy

Dalším novým členem ACRI je společnost Haas Profile, s.r.o., která patří mezi přední zpracovatele kovů u nás, a zaměřuje se na vysoce kvalitní svařované sestavy. Je specialistou na zhotovování a výrobu velkých dílů až do celkové hmotnosti 40 tun.

Vyvíjí, navrhuje, konstruuje a montuje hotové sestavy v souladu s nejvyššími mezinárodními standardy. Patří k vysoce kvalifikovaným svářečským společnostem v Evropě. Snaží se umožnit zákazníkům dostatečný prostor při realizaci jejich náročných a individuálních projektů. Název HM-Design je označení pro vysoce kvalitní řešení kovových výrobků. Předností firmy je kombinace široké škály produktů s komplexními technologiemi zpracování.

Hlavní kompetencí jsou základní prvky pro železnici. Opět platí, že jako dodavatel systémů podporuje zákazníky v celé fázi vývoje produktu, a to až po povrchové úpravy či finální montáž. „Vše z jedné ruky“ znamená plnou podporu jak z technologického, tak z analytického hlediska. Výsledkem je snížení složitosti, vyšší efektivita a optimalizovaná hospodárnost.

Zejména u složitých sestav tkví důležitý klíč k hospodárnosti, a tím pádem ke konkurenceschopnosti ve snížení počtu spojů. Jako poskytovatel komplexních řešení proto vyrábí nejen kompletní dveře, místa k sezení či kryty na klimatizace, ale také vnitřní mechanismy skládající se z drobných mechanických dílů. Rozhodující výhoda spolupráce s touto firmou spočívá v její schopnosti plynule mezi sebou kombinovat různé techniky zpracování. Devízami jsou optimální výchozí materiál a příkladná škála možností zpracování.

Nahoru