English

ACRI vystavovala na Railway Interiors v Praze

Ve dnech 4. – 5. listopadu se v Praze uskutečnil mezinárodní veletrh Railway Interiors EXPO, který představil vše, co lze nalézt v železničních vozech, od sedadel a materiálů, osvětlení, vybavení toalet a podlahovin až po kompozity, informační a zábavní systémy a bezpečnostní koncepce. Mezi vystavovateli nechyběla ani ACRI.

Prostory stánku ACRI využila členská firma BORCAD pro prezentaci svých sedadel GENIO a COMFORT, zde konkrétně v provedení pro vlaky SIEMENS DESIRO MainLine (dopravce OBB, model GENIO) a sedadlo COMFORT v luxusní elektrické  verzi pro kanadského turistického operátora Rocky Mountaineer.

"Zejména projekt pro Rocky Mountaineer zajímal i nákupčí Alstomu a Bombardieru, se kterými jsme dosud spolupracovali jen zřídka. Zájem o přednášku Daniela Zaleskeho, který představil genezi celého příběhu vývoje sedadla pro Rocky Mountaineer, byl mimořádný. Celkově nás zájem odborné veřejnosti překvapil a věřím, že jej využijeme k dalšímu rozvoji obchodních kontaktů od Korey a Turecko až po Finsko a Velkou Británii", uvádí Tomáš Boruta, vedoucí prodeje kolejové techniky ve firmě BORCAD, a dodává:" Chtěl bych také poděkovat pracovníkům ACRI za velkorysou nabídku vystavovat na veletrhu pod hlavičkou asociace, protože to pro nás byla výborná prezentace a také motivace do další činnosti"

Veletrh Railway Interiors se bude opět konat za dva roky v Praze.

Nahoru