English

Den s DPOV 2015 opět přinesl nové zážitky

Tak jako v minulém roce, i letos se koncem prázdnin pořádal den s DPOV pro zaměstnance, jejich děti a vnoučata. Kromě sportovních aktivit a her bylo tentokrát zpřístupněno hned několik nových atrakcí. Patří mezi ně i modelová železnice, kdy při pohledu na modely ožila dětská duše i v mnohých dospělých, kteří své potomky na vláčky přivedli.

Velkým lákadlem byla také jízda na posunovací lokomotivě řady 799, kde si děti mohli zkusit sami zatroubit na klakson. Součástí programu na táboře v Čekyni bylo i vystoupení hasičů, jízda na koni, rodinný pětiboj o ceny, malování na obličej nebo plavání v bazénu. Atrakce byly doslova na každém kroku.

Během celého dne se po táboře jezdilo na nových sportovních koloběžkách, na kterých děti uskutečnovaly závody. Za tento dar děkujeme sponzorovi akce VPN Family, který nám kromě koloběžek poskytl i drobné dárečky do soutěže.

Navečer k dobrému jídlu a pití zahrála živá hudba a celý den se tak nesl v příjemných a pohodových rytmech. Akce dopadla výborně a již teď se těšíme na další ročník!

Nahoru