English

Vstup zdarma na veletrh COMPOSITES EUROPE a HYBRID Expo

Návštěvníci z České republiky mohou v letošním roce získat zcela zdarma permanentku, která jim zajistí vstup na veletrh COMPOSITES EUROPE a HYBRID Expo po všechny tři dny jejich konání.

10. ročník veletrhu kompozitních materiálů a tehnologií COMPOSITES EUROPE 2015, který se koná 22. - 24. září 2015 na výstavišti ve Stuttgartu, představí oblast surovin, pryskyřic, vláken, termoplastů, aditiv, polotovarů i hotových produktů, které nacházejí uplatnění v oboru automobilového, leteckého, stavebního a strojírenského průmyslu, stavby lodí, konstrukcí, větrné energie i sportu. Veletrh letos očekává 440 vystavovatelů a 11.000 návštěvníků.

Pro získání permanentky na veletrhy COMPOSITES EUROPE a HYBRID Expo, který se koná v tom samém termínu, se stačí on-line registrovat a zadan následující kód pro bezplatný vstup: qkh5-argz-jae2-4jv8.

Návod:

  1. Registrujte se na stránkách: ZDE
  2. Zadejte kód qkh5-argz-jae2-4jv8
  3. Vytiskněte si svoji online vstupenku s čárovým kódem a vezměte si ji s sebou na veletrh
  4. Naskenujte čárový kód Vaší online vstupenky na vstupních automatech, které vám budou k dispozici přímo na místě a získáte průkaz pro odborné návštěvníky na veletrh COMPOSITES EUROPE a HYBRID Expo.

Bližší informace o těchto veletrzích nalezenete na http://www.composites-europe.com/ a http://www.hybrid-expo.com/.

V případě dotazů se můžete obrátit na zprostředkovatele:

Česko-německá obchodní a průmyslová komora
Zdeňka Goedertová, vedoucí oddělení veletrhů
Helena Dietz, oddělení veletrhů, zastoupení veletrhu COMPOSITES EUROPE v ČR
tel: 221 490 310, 325
e-mail: messe1@dtihk.cz

Nahoru