English

Integra zve do tureckého Istambulu na mezinárodní veletrh Eurasia Rail 2015

Na počátku března, konkrétně od 5. do 7. 3. 2015, se v Istanbulu uskuteční již 5. mezinárodní veletrh Eurasia Rail 2015. Je to nejdůležitější železniční veletrh v Turecku a členové ACRI se jej každoročně zúčastňují ve velkém počtu. Výstavní program zahrnuje železniční technologie, traťové systémy, příměstskou dopravu, osobní i nákladní dopravu, komunikační systémy, výstavbu tunelů, elektrifikaci tratí nebo signalizační systémy.

Letos jej navštívilo více než 25 tisíc návštěvníků a vystavovalo tu 300 vystavovatelů z 25 zemí na čisté výstavní ploše 8 900 metrů čtverečních. Mezi vystavovateli byly všechny důležité nadnárodní koncerny (Siemens, Alstom, Bombardier, Bremse, Wabtec a další) a svou oficiální účast zde mělo Německo, Velká Británie, Rusko, Čína, Rumunsko, Španělsko, Francie, Polsko a samozřejmě Česká republika. Celkem 17 českých firem na výstavní ploše 481 metrů čtverečních udělalo z ČR jednoho z největších vystavovatelů na veletrhu vůbec.

Veletrh Eurasia Rail 2015 je na základě nominace ACRI zařazen do seznamu Oficiálních účastí České republiky na zahraničních veletrzích v kategorii „B“, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR vám tedy v případě vaší účasti uhradí náklady na výstavní plochu až do rozlohy devět metrů čtverečních, stavbu stánku a jeho označení logem vaší firmy. Realizací této účasti byla Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR pověřena společnost Integra, spol. s r.o. Máte-li zájem se veletrhu Eurasia Rail 2015 také zúčastnit, kontaktujte ji na www.integrapraha.cz. Uzávěrka závazných přihlášek je 31. 12. 2014.

Nahoru