English

Firma ZKL se prezentovala na veletrzích v Latinské Americe i Berlíně

NEGÓCIOS NOS TRILHOS je nejdůležitějším veletrhem v oblasti železničního sektoru v Latinské Americe, s dlouholetou tradicí, zaměřený na tendence, inovace a technologie v oboru kolejové dopravy. NEGÓCIOS NOS TRILHOS je též místem prestižních jednání na národní a mezinárodní úrovni a uzavírání důležitých obchodů. Ve dnech 11. až 13. listopadu 2014 se dalšího ročníku tohoto veletrhu v Sao Paulu zúčastnil i koncern ZKL.

Svou účastí na veletrhu koncern podtrhl zájem prosadit se v této zemi a ukázal, že své hlubší zapojení do obchodu míní vážně a nabízí spolupráci jak distributorům, tak konečným spotřebitelům v zemi. Během tří dnů stánek navštívily desítky zájemců z Brazílie. Zájem projevili ale také zástupci společností z Argentiny, Peru, Chile a dalších zemí této oblasti.

Druhým veletrhem s tradiční účastí ZKL byl mezinárodní veletrh dopravní techniky InnoTrans 2014 v Berlíně. Tento veletrh svým významem přesahuje evropský kontinent. V době konání tohoto veletrhu je Berlín hlavním městem evropského dopravního a strojírenského průmyslu a ideálním místem pro ty, kdo se zaměřují na inovativní komponenty, vozidla a dopravní systémy.

Jelikož ZKL je tradičním dodavatelem ložisek do železničního průmyslu, mohli zákazníci ve dnech od 23. do 26. září navštívit i náš stánek. K vidění zde byla například nápravová kuželíková jednotka PLC 810-15 či speciální kuličková otoč s označením PLC 01-12-01, určená do uložení kloubu městské tramvaje. Děkujeme všem obchodním partnerům, kteří k našim stánkům zavítali, a těšíme se na další spolupráci.

Nahoru