English

UniControls soutěží o titul národního šampiona za ČR v European Business Awards

Dne 6. 1. 2015 bylo spuštěno veřejné hlasování o titul národního šampiona za Českou republiku v prestižní podnikatelské soutěži European Business Awards, které se UniControls a.s. účastní spolu s dalšími 15 českými firmami. Celkově je v soutěži zastoupeno 33 evropských zemí.

V této fázi soutěže hodnotí široká veřejnost prezentační videa finalistů dané země, vybere svého favorita a udělí mu svůj hlas. Hlasování probíhá online na webových stránkách soutěže a je otevřeno počínaje dnešním dnem do 24. února 2015 do 17 hodin.

Hlasujte pro UniControls

  1. Otevřete stránky soutěže na www.businessawardseurope.com/vote/detail/czech-republic/11652 a hlasujte pro naše video.
  2. Zadejte svoji emailovou adresu do rámečku „Vote for this entry!“ a klikněte na „Vote“.
  3. Emailem obdržíte odkaz, na který kliknete a svůj hlas tímto potvrdíte.

Do dalšího kola postoupí finalisté z každé země, kteří budou soutěžit o titul European Public Champion.

Soutěž European Business Awards zároveň probíhá i na úrovni hlasování nezávislé poroty, složené ze zástupců odborníků, která posuzuje celkovou prezentaci a obchodní činnost jednotlivých finalistů v 10 různých kategoriích. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhne v květnu tohoto roku.

Soutěž European Business Awards udílí ceny od roku 2007 a jejími vítězi se stávají nejvýznamnější evropské společnosti. Jedná se o jednu z nejnáročnějších podnikatelských soutěží v Evropě, je  podporována obchodními lídry, akademiky, médii a politickými představiteli z celé Evropy.

 

Děkujeme za Vaši za podporu!

UniControls a.s.

Nahoru