English

TTC Marconi s.r.o.

adresaTřebohostická 987/5, 100 00 Praha 10
telefon+420 234 052 305
e-mail
webwww.ttc-marconi.cz
zaměstnanci133
činnostDispečerské systémy, komplexní bezpečnostní řešení, komunikační infrastruktura

Dispečerské řízení v dopravě klade důraz na jednotnou integraci, přehlednost a bezpečnost řešení pro splnění rostoucích nároků na činnost dispečerů. Dispečerské řešení KONOS z vlastního vývoje společnosti TTC MARCONI nabízí uživatelům sjednocení všech komunikačních kanálů přes jediné rozhraní - dispečerský terminál. Zařízení mimo jiné pracují na CDP Přerov, Praha a hlavních koridorech včetně integrace s GSM-R.

Bezpečnostní řešení TTC MARCONI splňují požadavky na integrované řešení pro krizové řízení, správu incidentů a mimořádných událostí (nehoda, porucha, zpoždění, poškození, výpadek proudu apod.) jak v oblasti fyzické, tak kybernetické bezpečnosti. Díky pokročilým analytickým nástrojům a business inteligenci přináší také celkový pohled na provoz a odhaluje trendy a pomáhá učinit správná rozhodnutí. Řešení snižují rizika, zvyšují bezpečnost a kontrolu nad vlastním provozem a procesy.

TTC MARCONI nabízí řešení přenosové a datové infrastruktury včetně zajištění kybernetické bezpečnosti, dohledu a komplexní správy sítí.

 

Nahoru