English

SKD TRADE, a.s.

adresaKolbenova 917/5d, 190 00 Praha 9
telefon+420 226 225 777-779
e-mail
webwww.skd.cz; www.stratosbus.cz
zaměstnanci128
činnostVýroba a prodej minibusů STRATOS

SKD TRADE, a.s. se orientuje na komponenty kolejových vozidel, je autorizovaným výrobcem a dodavatelem originálních náhradních dílů vozidel ČKD.

Produkce společnosti je zaměřena na výrobu, opravy a modernizace dílů pro tramvaje (mechanické díly, elektronika, asynchronní trakční motory) a dieselektrické lokomotivy (elektromechanické díly, elektronika, trakční motory, trakční alternátory, stejnosměrné generátory, pomocné točivé stroje). V rámci segmentu činnosti projektů a realizace speciálních kolejových vozidel společnost disponuje útvarem technického rozvoje a speciálních projektů, které se touto problematikou zabývají

Dále firma SKD TRADE, a.s. vyrábí minibusy STRATOS, určené jak pro městskou, tak i pro meziměstskou dopravu s obsaditelností až 38 cestujících. Minibusy jsou dodávány ve verzích diesel, CNG a elektro s pohonnou jednotkou SKD.

SKD TRADE, a.s. má zaveden a certifikován systém řízení kvality dle normy ISO 9001:2008. Má vlastní certifikát dodavatele ČD, certifikát výrobce a dodavatele vydaný Státním drážním úřadem Slovenské republiky. SKD je členem Hospodářské komory hl. m. Prahy a  sdružení ACRI.

Nahoru